Autobusová doprava

Nabízíme zájezdovou autobusovou dopravu v ČR a v zahraničí již od roku 2010. Naší prioritou je důraz na kvalitu poskytovaných služeb. K nim patří moderní autobusy, vyškolení a příjemní řidiči. 

Díky moderním technologiím vždy přesně víte, kde je právě vámi objednaný autobus. Dopravu zajišťujeme  pro každého (školy, školky a jednotlivce) a to od kapacity 7 cestujících až po 81 cestujících.  

Naší prioritou je důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Obraťte se na nás s důvěrou,  vždy se snažíme dělat maximum pro vaši spokojenost.

Recenze našich klientů

Jejich autobusy s radostí už přes 2 roky využíváme k dopravě sportovního týmu na zápasy po celé České republice. Jakmile to bude možné, budeme v tom pokračovat! Už se těšíme na milý personál a na další skvělou cestu za super cenu. 

Byli jsme s tímto dopravcem již třikrát po lázních v Maďarsku, vždy velká spokojenost. Děkujeme za bezpečnou dopravu, 100% doporučujeme

Podle dohody s CK Melissa Travel s.r.o. jsme si s partou najali malý bus s řidičem na výletní a pobytovou dovolenou. V souladu se smlouvou CK byl řidič vždy ochotný a vstřícný k našim požadavkům. A zároveň tak, aby byly splněny podmínky řidiče s platnou vyhláškou o provozu busu. Jakmile to současná situace dovolí rádi si to zopakujeme. Celková spokojenost v plné výši.

Recenze našich klientů můžete najít též zde